O Nas

Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka oraz Niepubliczny Żłobek Mini Jedyneczka mieszczą się w Elblągu, w nowo wybudowanym budynku  przy ul. Nowogródzkiej 7. 

Budynek przedszkola i żłobka został zaprojektowany i wykonany zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie budownictwa, dlatego zapewnia dzieciom i rodzicom bezpieczeństwo i komfort.    
Obiekt wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, klimatyzację oraz monitoring. 

To, co wyróżnia nasze Przedszkole i Żłobek, to wspaniała lokalizacja z dala od zgiełku ruchliwych ulic, ogromny ogród przedszkolny z zapleczem sportowym oraz pięknym placem zabaw.
 Nasze Przedszkolaki i Maluszki ze Żłobka korzystają z nowocześnie wyposażonych sal dydaktycznych, z profesjonalnie wyposażonej sali gimnastycznej oraz integracyjnej sali zabaw Fiku Miku. 

Obiekt posiada własne, nowocześnie wyposażone zaplecze kuchenne, dzięki czemu mają Państwo pewność, że dzieci będą miały zapewnione zdrowe wyżywienie, spełniające wymogi rozporządzenia Ministra Zdrowia w tej sprawie.
W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój dzieci z uwzględnieniem ekologiczno- sportowego profilu przedszkola i żłobka posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, przygotowaną zarówno pod względem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a także wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej. Nasz personel tworzą specjaliści w pracy z dziećmi, entuzjaści zdrowego trybu życia, lubiący ruch, uprawiający sporty i potrafiący dzielić się swoimi pasjami z najmłodszymi.